About tekne kiralama

Ece Yatcılık olarak daima en iyisini ve en mükemmelini sunma arzumuzun bir sonucu olarak eşi olmayan yatlarla unique bir servis vermek amacı ile Ece Exceptional Yachts servisimizi sizlerin hizmetine sunduk.

Daha detaylı kiralama bilgileri ve İstanbul Boğazı'nda kiralık tekne alternatiflerinin tümü için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2012 yılında yenilenen teknemiz, mavi yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her detay düşünülerek dizayn edilmiştir. Remo Yatı

Most Search Queries : This demonstrates how your website was found on search engines, which text ended up accustomed to discover your website.

Get pleasure from exclusive views in a very comforting atmosphere with this Sightseeing Cruise gliding by many of the famous and historic sights in the Bosphorus Strait.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizin kaliteli servis anlayışıyla 6 kişiye kadar olan nezih gruplarınıza mavi yolculuk hizmeti verebilmekteyiz. Delmar Yatı

Avrupa Yatçılık 2006 yılında kurulmuş olup kurucu kadrosu ve ekibi 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık yapan tecrübeli bir ekiptir.

An acceptable illustration of your requested resource could not be observed on this server. This mistake was generated by Mod_Security.

Info : Web site Pace will be the pace at which your site responds to instructions input. It is more vital and effective for your web site to get this at a decreased worth. It’s important to Focus on preserving this speed benefit as minimal as possible.

Modern day gulets are easily Geared up with all of the facilities of household and stimulate an ecosystem by which you might be envisioned to do nothing but appreciate by yourself. Gulets useful for yacht charters give you the likelihood, contrary to cruises on significant ocean liners, to discover the secluded and typically deserted bays and coves with the coastline. The compact harbours and settlements provide an intimate check out of coastal daily life which significant ships are unable to replicate authentically.

De lüks guletler genelde diğerlerine göre daha büyük ve daha az kabinli olup kabinlerinde duş - wc leri daha geniş ve zengin armatürlerle donatılmış her kabininde klima bazılarında mini bar ve Television de olan özel dizayn edilerek misafirlerinin her türlü isteğine cevap verebilecek nitelik ve donanımdadırlar sitemizden De Lüks gulet kiralama için bir çOkay alternatif bulabilirsiniz. Mavi yolculukta De lüks sekmenti guletler sadece tekne kiralamada kullanılırlar.

Yapmanız gereken tek şey bizlerle temasa geçmek ve mavi yolculuk da exculusive ayrıcalıklarımızdan faydalanmak olacaktır.

We provide a choice of tıkla luxurious motor yacht constitution istanbul to folks or groups for personal bosphorus yacht constitution & dinner cruises. Variable kinds and measurements of ordinary and luxurious motor-yacht charter istanbul & ability boats to match kaynak all of your requirements are offered.

Marmaris gulet yat, tekne kiralama ve kabin turları.Marmaris'de yat kiralama uzmanından tıkla yüzde yüz memnuniyet garantisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *